Spořicí účet · Ověřeno 24. 10. 2026

Spořicí účet Partners banky: aktuální úrok a podmínky

Partners banka nabízí na spořicím účtu až 3,20 % p. a. při splnění podmínek „5× platba kartou měsíčně“ a „Hlídání minimálního zůstatku 20 000 Kč“. Při vkladu 100 000 Kč to po 15% dani dělá 2 720 Kč ročně. Sazby kontrolujeme každý den, tyto jsou ověřené k 24. 10. 2026.

Nejvyšší sazba

až 3,20

% p. a. · celý vklad bez limitu

Ověřeno 24. 10. 2026

Pořadí (100 000 Kč)
10. z 16

Ověřeno k 24. 10. 2026 · výnosy uvádíme po 15% srážkové dani

01 — Sazby

Aktuální sazba a pásma

Spořicí účet

Pásma sazeb: Spořicí účet
Výše vkladuSazba p. a.
celý vklad bez limitu3,20 %
Ověřeno
24. 10. 2026

02 — Podmínky

Podmínky pro nejvyšší sazbu

  1. 5× platba kartou měsíčně
  2. Hlídání minimálního zůstatku 20 000 Kč

03 — Pozor

Na co si dát pozor

  • Sazbu dostaneš jen při splnění podmínek „5× platba kartou měsíčně“ a „Hlídání minimálního zůstatku 20 000 Kč“.
  • Úroková sazba spořicího účtu není pevná, banka ji může změnit.

04 — Výnos

Kolik vyděláš u Partners banky

Zadej částku: efektivní sazba je vážený průměr sazeb přes pásma, výnos je za rok po 15% srážkové dani. Pořadí je mezi všemi 16 sledovanými účty.

Kč
Efektivní sazba
3,20 %
Čistý výnos za rok
5 440 Kč

Výnosy platí při splnění podmínek „5× platba kartou měsíčně“ a „Hlídání minimálního zůstatku 20 000 Kč“.

05 — Alternativy

Výhodnější alternativy pro tvou částku

Až 5 účtů jiných bank s vyšší efektivní sazbou než nejlepší účet Partners banky při vkladu z kalkulačky.

Výše vkladu 200 000 Kč změnit v kalkulačce ↑

Pravidelné investice Vyšší sazba za pravidelné investice Některé banky odměňují pravidelné investování vyšší sazbou.
Výhodnější alternativy při vkladu 200 000 Kč
Účet · při vkladu 200 000 KčEf. sazbaVýnos / rokNavíc / rokPodmínky
Česká spořitelna Spořicí účet5,20 %8 840 Kč +3 400 KčLevel Up úroveň 4
Trinity Bank Narozeninový spořicí účet4,28 %7 276 Kč +1 836 KčNový vklad
mBank Plus mSpořicí účet Plus4,21 %7 157 Kč +1 717 KčPříjem 15 tis. Kč + karta 5×/měs.
Raiffeisenbank Spořicí účet XLZobrazujeme variantu Exkluzivní (4 % do 500 000 Kč, 3 % do 5 000 000 Kč).4,00 %6 800 Kč +1 360 KčKarta 10×/měs.
UniCredit Účet na spoření4,00 %6 800 Kč +1 360 KčPříjem 20 tis. Kč + karta 10×/měs.

Více spořicích účtů ve srovnání →

06 — Hlídání

Pohlídej mi sazbu Partners banky

Když Partners banka změní sazbu, pošleme ti e-mail. Ozveme se, jen když se něco skutečně stane.

07 — Otázky

Časté otázky

Jaký úrok má spořicí účet Partners banky?

Partners banka nabízí na spořicím účtu až 3,20 % p. a. při splnění podmínek „5× platba kartou měsíčně“ a „Hlídání minimálního zůstatku 20 000 Kč“. Při vkladu 100 000 Kč to po 15% dani dělá 2 720 Kč ročně. Sazby jsou ověřené k 24. 10. 2026.

Jaké jsou podmínky pro nejvyšší sazbu?

Je potřeba splnit podmínky „5× platba kartou měsíčně“ a „Hlídání minimálního zůstatku 20 000 Kč“.

Do jaké částky platí nejvyšší úrok?

Sazba 3,20 % platí pro celý vklad bez limitu.